Stoti trijumf "karioka"! Dva gola Kutinja i majstorija Soareša za moćan start Brazia na Kopa Amerika!

Sportal blic 15.06.2019  |  Blicsport.rs

Kopa Amerika je počeo! Na otvaranju u Sao Paulu sastali su se domaćin turnira Brazila i selekcije Bolivije. “Karioke” su bile ubedljive i savladale Bolivijce sa 3:0.

Domaćini su poveli u 50. minutu kada je igrač Barselone Filipe Koutinjo bio precizan sa bele tačke. Prethodno je dosuđen penal zbog igranja rukom, uz konsultacuju sudije sa VAR-om. Samo tri minuta kasnije, Koutinjo je novim golom povisio na 2:0, i to na nakon centaršuta nekadašnjeg saigrača iz Liverpula Roberta Firmina. Najlepši momenat na meču dogodio se u 85. minutu kada je rezervista Everton Soareš, samo minut nakon što je ušao u igru,