"Azuri" zaustavili "orlove": Srbija ubedljivo poražena u Milanu, bili smo konkurentni samo u prvom setu

Sportal blic 21.06.2019  |  OSS

Muška seniorska reprezentacija Srbije poražena je u prvom meču turnira 14. grupe Lige nacija u Milanu.

Italija je u prvom kolu pobedila Srbiju sa 3:0, po setovima 26:24, 25:19 i 25:22, nakon 86 minuta igre. Izabranici Nikole Grbića su odlično počeli meč i vodili do finiša, kada je Italija uspela da preokrene rezultat i povede sa 1:0. Taj ishod je izgleda i odredio dalji tok meča u kome je domaćin bio mnogo uspešniji i na kraju slavio maksimalnim rezultatom. Utakmicu Srbija – Italija posmatrali su Marko Podraščanin, koji se oporavlja od povrede, i