Partizan loše počeo: Crno-beli pogađali okvir gola, a Budućnost mrežu – poraz na startu priprema (video)

Hot sport 25.06.2019  |  Stefan Smuđa

Fudbaleri Partizana u prvoj kontrolnoj utakmici su poraženi od podgoričke Budućnosti rezultatom 1:0 (1:0).

Crno-beli su u Užicu igrali protiv Budućnosti iz Podgorice i nisu dobro počeli, bez obzira što im je ovo prva pripremna utakmica u okviru letnjih priprema za novu sezonu. Crnogorski tim je slavio sa 1:0, a jedini gol postignut je u 12. minutu. Strelac je bio Perović i to posle centaršuta sa desne strane i odbijene lopte na koju se odlično snašao. Partizan jeste bio značajno bolji u nastavku meča, ali je efikasnost ponovo bila boljka tima Sava