Brnabić do 10. jula očekuje da u Zrenjaninu poteče voda iz novog postrojenja
Danas 26.06.2019 | Piše: Beta
![Brnabić do 10. jula očekuje da u Zrenjaninu poteče voda iz novog postrojenja](https://nstatic.net/img/logo/s/danas.png)
Zbog problema i produženja rokova premijerka razgovarala s predstavnicima građana Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da očekuje da do 10. jula poteče voda iz novog gradskog postrojenja za prečišćavanje u Zrenjaninu.
„Izmenili smo i zakon kako bi privatni investitor pružao uslugu prečišćavanja vode, imali smo neke rokove koji su se nažalost produžavali, a poslednji rok koji smo imali bio je između 15. i 20. juna, a s obzirom na opet neke nepredviđene okolnosti oko nabavke opreme, taj rok produžio“, nabrojala je premijerka. Brnabić je navela da je, zbog problema pijaće vode u Zrenjaninu i produženja rokova, razgovarala s predstavnicima građana, medija i da je današnji sastanak,