Ухапшен Амерички милијардер педофил: Трампов и Клинтонов другар продавао децу за секс! Већ су га хапсили, увек се извлачио! (видео)
Курир 07.07.2019

ЊУЈОРК - Амерички милијардер и регистровани сексуални напасник Џефри Епстајн (66) ухапшен је због оптужби за трговину децом ради пружања сексуалних услуга.
Милијардер је притворен због дела почињених 2002. и 2005. године, а ухапшен је у суботу на њујоршком аеродрому када се враћао из Париза, преноси Ен-Би-Си њуз. БРЕАКИНГ: Биллионаире цонвицтед секс оффендер Јеффреи Епстеин аррестед фор аллегед секс траффицкинг, оффициалс саи. хттпс://т.цо/УЕ8ксмвтЗФу — НБЦ Невс (@НБЦНевс) Јули 7, 2019 Епстајн је већ осуђен због сексуалног злостављања деце, а са судом је склопио договор о признању кривице и уместо запрећене





