Novakovo surovo "gašenje" rivala: Tornado Đoković apsolutno dominantno stigao do polufinala Vimbldona, Gofan potpuno potučen!

Sportal blic 10.07.2019  |  Miodrag Dimitrijević
Novakovo surovo "gašenje" rivala: Tornado Đoković apsolutno dominantno stigao do polufinala Vimbldona, Gofan potpuno…

Novak Đoković je porazio Davida Gofana rezultatom 6:4, 6:0. 6:2 i plasirao se u polufinale Vimbldona, a sva dešavanja sa tog meča ste mogli da pratite uz Blicsport.

Novu impresivnu igru pokazao je najbolji teniser sveta, pogotovo u drugom setu kada nije izgubio nijedan gem. Srpski teniser nastavio je svoj niz u misiji odbrane trofeja na Ol Ingland klabu. Posle Kolšrajbera, Kudle, Hurkača i Umbera, Đoković je savladao i Gofana. Još uvek svega jedan izgubljen set za Noleta na dosadašnjem delu turnira, i to onaj u šesnaestini finala. A u četvrtfinalu, majstorska igra. Nije najbolje otvorio meč Gofan koji se tek u svom trećem