Објављен снимак хорора на наплатној рампи у Хрватској: Возач се невероватном брзином забио у шкоду, одлетела и кућица (видео)
Курир 12.07.2019

У несрећи на наплатној рампи код хрватске Свете Хелене, на путу А4, тешко је повређено троје људи када се један аутомобил у пуној брзини забио у возило испред себе.
Повређени су родитељи и дете који су превезени у болницу и налазе се у индукованој коми. Наиме, "бмв" се неприлагођеном брзином забио у "шкоду" која је стајала испред наплатне кућице и чекала свој ред. Када се "бмв" забио у њих, "шкода" је одлетела у бетонски зид, а затим и у наплатну кућицу. Ватрогасцима је требало 45 минута да из смрсканог возила извуку брачни пар с дететом. Кућица је одбачена на улазну траку наплатне рампе и металним делом је ударила у "форд"







