Ovako je manijak divljao putem pre nego što se zakucao u auto na naplatnoj rampi: Promašio me za nekoliko santimetara, a onda je nastao haos! (video)
Kurir 13.07.2019

Vozač BMW koji je u četvrtak izazvao tešku saobraćajnu nesreću na naplatnoj rampi Sveta Helena u kojoj su teško povređene tri osobe snimljen je pre kako divlja na auto-putu od Varaždina prema Zagrebu pre nego što se zakucao u automobil sa tročlanom porodicom.
Na snimku se vidi kako ovaj kako ovaj pomahnitali vozač "juri" između automobila i kamiona brzinom oko 200 kilometara na sat. Njegovo divljanje na putu snimio je jedan vozač koji je jednoo vreme vozio iza vozača BMW. KAko se saznaje radi se o O. M. (35) iz Čakovca. " Snimao sam njegovu vožnju auto-putem još od Varaždina, s obzirom na to da je vozeći ne samo kršio saobraćajne propise, već je sve vreme krivudao putem. Pre nego se zabio u naplatne kućice, umalo nije i