Đani Nani, lekar Bolonje: Terapije počinju u utorak, ova bolest se može pobediti jako brzo
Nedeljnik 13.07.2019 | Nedeljnik.rs
![Đani Nani, lekar Bolonje: Terapije počinju u utorak, ova bolest se može pobediti jako brzo](https://nstatic.net/img/logo/s/nedeljnik.png)
Profimedia Na konferenciji za štampu na kojoj je Siniša Mihajlović saopštio da boluje od leukemije, govorio je i Đani Nani, klupski lekar Bolonje. “Imali smo sreće.
Mihajlović je došao kod nas sa tipičnim problemom za jednog sportistu ili osobu koja praktikuje sport, igra padl na Sardiniji, podiže tegove, trči. Zato smo bili usmereni da proverimo da li se radi o uobičajenoj povredi za ljude tog tipa, da li se radi o istegnuću mišića, problemu tetive, kuka, posledici stresa. Uradili smo magnetnu rezonancu da bi pronašli odgovore na ova pitanje a ne da bi tražili drugo. Magnetna rezonanca nije ništa pokazala od onoga što smo