Ovaj čovek je sve ostavio i samo otišao u šumu: Bio je tamo 27 godina, a kad je policija saznala odakle uzima hranu, postavili su mu zamku! Evo gde je danas! (video)

Kurir 17.07.2019
Ovaj čovek je sve ostavio i samo otišao u šumu: Bio je tamo 27 godina, a kad je policija saznala odakle uzima hranu…

Godine 1986, tada 20-godišnji Kristofer Najt odvezao se u jednu šumu u ruralnom delu Mejna, a sa sobom je poneo samo osnovne stvari za kampovanje.

Ostavio je svoj auto, ušetao u šumu i iz nje nije izašao 27 godina. Duboko u šumi našao je deo koji će postati njegov dom - mala čistina u oko jezera Nort Pond. Raširio je ceradu između drveća, namestio mali najlonski šator i smestio se. Bio je skroz skriven od sveta, iako je to na samo nekoliko minuta hoda od jedne od stotina ostalih malih letnih kućica koje su bile razbacane uz jezero. Najt je preživljavao tako što je provaljivao u kućice i lokalne centre iz

Kurir »

Svet, najnovije vesti »