Zvezdini golovi na jednom mestu: Prvo Boaćijev "gospodski gol", pa se upisao i Pavkova uz dobro staro klizanje na kolenima koje je Marakana čekala /video/

Sportal blic 24.07.2019  |  Petar Lazić
Zvezdini golovi na jednom mestu: Prvo Boaćijev "gospodski gol", pa se upisao i Pavkova uz dobro staro klizanje na kolenima…

Crvena zvezda je sigurnom igrom stigla do pobede od dva gola prednosti i sada je u veoma dobroj situaciji pred revanš u Finskoj.

Prvak Srbije poveo je preko Ričmonda Boaćija u prvom poluvremenu, da bi Milan Pavkov u finišu utakmice postavio konačnih 2:0. Velike zasluge za prvi pogodak domaćina ima Mirko Ivanić koji se sjajnim centaršutem u 27. minutu utakmice na stadionu "Rajko Mitić" iskupio za nešto lošije otvaranje meča i izvanredno pronašao špica iz Gane. Igralo se dosta pred golom Helsinkija i u nastavku, ali Zvezda nikako nije mogla do pogotka. U 72. minutu je Vladan Milojević rešio da