Ogromna bol i tuga Na licu: Aleksandra Prijović na sahrani nema i utučena zbog odlaska Dijane Milojković (video)
Blic 25.07.2019 | A. P.
![Ogromna bol i tuga Na licu: Aleksandra Prijović na sahrani nema i utučena zbog odlaska Dijane Milojković (video)](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Prijatelji, rodbina i voljeni, kao i svi oni koji su podržavali misicu Dijanu Milojković okupili su se na groblju u Ćupriji kako bi odali počast misici koja je izgubila bitku sa opakom bolešću.
Tragično preminula misica Dijana Milojković biće sahranjena danas na groblju u Ćupriji. Na groblje je, osim nekadašnjeg verenika Stefana Karića došla i Dijanina velika prijateljica koja ju je podržavala sve do samog kraja - Aleksandra Prijović. Pročitajte još... SAHRANA DIJANE MILOJKOVIĆ Jecaji se prolamaju grobljem: Stefan Karić u suzama doneo beli venac PRIZOR KOJI SLAMA SRCE Na sahrani manekenke Dijane Milojković muk i tišina, neutešna lica: "Neizmerna je tuga