Belić odličan, Čukarički pretio u norveškoj: Brđani sačuvali mrežu, Molde dolazi u Beograd sa nulom

Sportal blic 25.07.2019  |  Aleksandar Knežević

Fudbalski klub Čukarički gostovao je Moldeu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, rezultat na kraju utakmice je 0:0.

Čukarički je utakmicu završio sa igračem manje, pošto je Birmančević u 94. minutu drugim žutim kartonom zaslužio isključenje. Izabranici Aleksandra Veselinovića tako su obezbedili sebi solidne šanse za prolaz u narednu rundu, ali i u meč u Beogradu Norvežani će ući kao favorit. U prvom poluvremenu, domaća ekipa je pokazala da je kvalitetniji rival, pretili su Norvežani golu Belića, ali i Čukarički je pokazao želju da zapreti favorizovanom domaćinu. U drugom