Nova gol mašina iz bijeljine: Srbin za sedam minuta oduševio Frankfurt, a nije Jović!

Sportal blic 25.07.2019  |  Aleksandar Knežević

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta savladali su u gostima estonsku Floru rezultatom 2:1 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Strelac pobedonosnog gola bio je Dejan Joveljić, mladi reprezentativac Srbije. Flora je na poluvremenu imala dobar rezultat, gosti su poveli golom Tora u 24. minutu, a izjednačenje Estoncima doneo je Ainsalu deset minuta kasnije. U 64. minutu u igru ulazi Joveljić, time beleži svoj prvi zvaničan nastup za novi klub. Bilo mu je potrebno samo sedam minuta, jedan kontakt i jedan šut da već nagovesti navijačima Frankfurta šta može da pruži ekipi. Frankfurt je svakako