Pavkov načeo, ben rešio nišlije: Zvezda na pogon napadača pobedila Radnički, ali pomogao je i Borjanov nos

Sportal blic 27.07.2019  |  Petar Lazić

Crvena zvezda je ostvarila pobedu nad Radničkim iz Niša rezultatom 2:0 u okviru drugog kola Linglong Superlige.

Utakmica koja je obeležila povratak Miloša Degeneka u Crvenu zvezdu, kao i prvi start Kanjasa u crveno-belom dresu. Sam početak susreta doneo nam je opreznu igru oba sastava. Zvezdi je falila prava šansa ne bi li u uvodnim minutima utakmice obezbedila mirniji nastavak. Sa druge strane, fudbaleri Radničkog su u prvih dvadesetak minuta veći deo meča proveli na svojoj polovini, a ipak, stigli su do prve veće šanse na meču. Nikola Čumić se u 17. minutu našao u odličnoj