Нова странка: Срамно што спортисти Србије нису учествовали на Универзијади

Бета 30.07.2019

Нова странка је данас оценила да је "срамно то што Министарство омладине и спорта није уплатило новац на рачун Универзитетског спортског савеза Србије", због чега српски спортисти "нису учествовали на Универзијади".

Нова странка је поручила да ресорни министар, који је "и сам спортиста" најбоље треба да зна колико је "труда потребно у припремама за такво такмичење", као и колики су "бес и разочарање сада присутни међу његовим бившим колегама".

То је, како наводи Нова странка, само "један од примера" како се "актуелни режим односи према спортистима и младим талентима, за које времена и новца никада нема", док "државом руководе људи с купљеним дипломама и фалсификованим докторатима", пише у саопштењу.

(Бета, 30.07.2019)

Повезане вести »

Кључне речи

Политика, најновије вести »