Zvezda rutinski obavlja posao, navijači traže više, jedan igrač neočekivano na udaru kritika (TVITOVI)

Sportske.net 31.07.2019  |  Sportske.net

Zvezda se za još 45 minuta približila plasmanu u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Završeno je prvo poluvreme u Helsinkiju, Crvena zvezda uspešno održava rezultat iz prve utakmice, kada je slavila sa 2:0. Tokom prvih 45 minuta revanša nije bilo golova, rezultat je 0:0, pa još samo toliko vremena Zvezdu deli od plasmana u sledeću rundu takmičenja. Domaći HJK počeo je prilično ambiciozno danas, pokušao je da izvrši što jači protisak na Zvezdinoj polovini, ali to im je donekle polazilo za rukom samo u prvih petnaestak minuta. Ipak, ni tada nisu