Zvezdaši nezadovoljni: Kritike na račun taktike, dresova i pogotovo igre prošlogodišnjeg ljubimca! (tvitovi)

Hot sport 31.07.2019  |  Stefan Smuđa

Posle prvih 45 minuta, Crvena zvezda je znatno bliža plasmanu u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

Zvezda ima prednost od 2:0 iz beogradskog susreta, ali su njene pristalice verovatno očekivale da danas napadnu gol u gostima koji bi im odmah obezbedio prolaz u sledeću fazu. Međutim, to nije bio slučaj, crveno-beli su zaigrali nešto opreznije i posle prvog poluvremena nema golova u glavnom gradu Finske. Zbog toga su na društvenim mrežama usledile kritike na račun taktike, ali i igre El Fardu Bena, za koga smatraju da se zasitio i da ‘nije gladan’ igre i golova