Buran start u Kruševcu: Prvo ‘hladan tuš’ za Partizan, pa odgovor preko letošnjeg pojačanja (video)

Hot sport 11.08.2019  |  Stefan Smuđa

Od 11. minuta Napredak je poveo protiv Partizana ‘pod Bagdalom’ golom Igora Ivanovića, da bi tri minuta kasnije izjednačio Rajko Brežančić.

U prvoj pravoj šansi posle odlične akcije kratkim pasovima, Igor Ivanović je pobegao odbrani crno-belih i prilično lako savladao Vladimira Stojkovića za oduševljenje na stadionu u Kruševcu. Međutim, samo dva ili tri minuta kasnije Partizan je odgovorio. Dobru akciju i svoju ofanzivnu solo akciju u gol je pretvorio Rajko Brežančić, koji je efektno levom nogom kroz noge svom čuvaru zatresao mrežu Napretka. Tako je posle 15 minuta već bilo 1:1.