"Grobari", savo nema dilemu! Takuma Asano je za pola sata napravio dar-mar u Beogradu, šta će tek učiniti u Turskoj!

Sportal blic 15.08.2019  |  Petar Lazić

Fudbaleri Partizana u četvrtak od 19 časova igraće protiv Malatje revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, a u startnoj postavi Sava Miloševića biće Takuma Asano.

Crno-beli su u Humskoj slavili rezultatom 3:1 a Japanac je upravo jedan od najboljih iz prve utakmice. Milošević je rešio da ovoga puta priliku Asanu pruži od prvog minuta i teorijom “napad je najbolja odbrana” otvori duel sa Malatjasporom. Takuma Asano je u Humskoj protiv Turaka zaigrao u 46. minutu kada je na teren ušao umesto Filipa Stevanovića. Imao je nekoliko izglednih prilika, tri puta gađao u okvir rivala i postigao jedan gol. (Petar Lazić)