Partizan saznao protivnika: U plej-ofu Grci bili na ivici čuda, ali posle ludnice u Solunu Norvežani dolaze u Beograd!

Sportal blic 16.08.2019  |  Blicsport.rs

Fudbalski klub Molde protivnik je Partizanu u četvrtom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Norvežani su u paklu Soluna golom u poslednjem minutu prvog produžetka zakazali duel sa crno-belima, rezultat posle 120 minuta igre bio je 3:1. Posle ubedljive pobede u Norveškoj (3:0), očekivalo se da Molde u Solunu rutinski odradi posao, ali Aris ih je iznenadio u potpunosti i prednost Norvežana se u potpunosti istopila. Već na poluvremenu Grci su imali dva gola prednosti, precizni su bili Matilja i Delizisis. A utakmicu je u produžetke odveo Digujni u 84.