Grujić utišao Alijanc arenu, a onda: - šok! Preševao Nojera i dao gol, pa se srušio krvave glave /foto/

Sportal blic 16.08.2019  |  Petar Lazić

U razmaku od dva minuta na Alijanc areni Herta je preokrenula protiv Bajerna na otvaranju Bundeslige.

Na poluvremenu tim iz Berlina vodio je u Minhenu rezultatom 2:1. Preko Roberta Levandovskog je Bajern poveo u 24. minutu pošto ga je Gnabri dobro uposlio, a desetak minuta kasnije stiglo je izjednačenje. Vedad Ibišević je najpre postigao gol, a potom i asistirao Marku Grujiću za preokret. Fudbaler iz Bosne i Hercegovine je odlično proigrao srpskog vezistu loptom u prazan prostor te je Grujić istrčao sam pred Manuela Nojera. Predriblao je i nemačkog čuvara mreže, te