Posle gola - glupost, Grujić poklonio penal Bajernu, šampion izbegao hladan tuš na startu Bundeslige (video)

Mozzart sport 16.08.2019

Srpski vezista nesmotrenim potezom pokvario fenomenalan utisak iz prvih 45 minuta, ali je najavio još bolje partije nego prošle sezone - 2:2

Odličnom partijom i sjajnim golom Marko Grujić je pokazao da će u ovoj sezoni izvesno napraviti dodatni iskorak u svom fudbalskom razvoju, ali srpski reprezentativac je prokockao priliku da bude heroj slavlja Herte nad velikim minhenskim Bajernom i to na Alijanc Areni. Sjajni srpski vezista je napravio pravu glupost u 60. minutu meča, kada je naseo na provokaciju prilikom koškanja sa Levandovskim i povukao ga u šesnaestecu. To je prevejani Poljak iskoristio da sa