SLS: Zvezda može i sa drugim timom – burna završnica u Subotici, Tomane postao heroj! (video)

Hot sport 17.08.2019  |  Stefan Smuđa

Fudbaleri Crvene zvezde zadržali su maksimalan učinak u Superligi Srbije, pošto su slavili trijumf na gostovanju Spartaku u Subotici rezultatom 3:2 (1:1).

Crvena zvezda je na sever Srbije došla posle 120 minuta borbe i 11 penal serija u Kopenhagenu, posle koje je proslavila plasman u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona. Spartak je želeo da iskoristi njen umor i prvi je zadao udarac večeras već u šestom minutu meča. Tufegdžić je umakao odbrani crveno-belih i matirao Borjana za vođstvo ‘golubova’ i radost navijača na tribinama. Zvezda je na ovoj utakmici igrala sa potpuno rezervnim veznim redom i napadom, koji su