Стигла казна Албанца који је дивљачки напао туристе и разлупао им ауто: Власти му булдожером сравниле ресторан са земљом! (видео)
Курир 23.08.2019

Надлежне службе срушиле су ресторан чије је власник прошле недеље напао туристе и телом покушао да заустави њихов аутомобил, јер наводно нису платили рачун.
Према другој теорији, физички напад Михал Кокедима (51) се догодио када се петочлана породица пожалила на лошу храну и услугу у ресторану "Панорма" у месту Химара на југу Албаније. Власти су булдожером срушиле ресторан у Порто Палерму, популарном летовалишту, јавила је ТВ Клан. Власник ресторана Михаљ Кокедима је ухапшен прошле недеље пошто је напао тројицу шпанских туриста и два Албанца, а власти су у истрази утврдиле да ресторан није имао дозволу за рад и да







