Srbija je i dalje maksimalna: Đorđević ima razlog za slabiju partiju ‘orlova’ protiv Italije

Hot sport 23.08.2019  |  Stefan Smuđa

Košarkaši Srbije i dalje su bez poraza u pripremnim utakmicama za Svetski kup, a sa trijumfima su ‘orlovi’ nastavili i u Kini.

Danas je pobeđena Italija, po drugi put na tekućim pripremama, ovog puta znatno manje ubedljivo nego prvog puta, rezultat je bio 71:65. – Posle dana početne aklimatizacije, imali smo tridesetak minuta dobre košarke, imali smo jedan period od šest-sedam minuta bez reakcije u četvrtoj četvrtini, gde smo dopustili da se reprezentacija Italije vrati u igru. Celo drugo poluvreme nismo imali unutrašnju igru, to mora da nam bude snaga, ono na čemu smo insistirali i na