Crvena zvezda u Ligi šampiona

Politika 27.08.2019

Drugu godinu zaredom Srbija će imati predstavnika u elitnom takmičenju klupskog fudbala. Crvena zvezda i Jang Bojsi igrali nerešeno na Marakani, crveno-beli se plasirali u Ligu šampiona zahvaljajući većem broju golova datih u gostima (2:2 u Bernu)

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se, drugu godinu zaredom, u grupnu fazu Lige šampiona pošto su u Beogradu odigrali nerešeno s Jang Bojsom 1:1 u revanš meču baraža. Prvi meč, odigran pre nedelju dana u Bernu, završen je 2:2, tako da je večerašnji remi bio više nego dovoljan crveno-belima da ponove prošlogodišnji uspeh. Zvezda je povela u 60. minutu golom Alekse Vukanovića, a Jang Bojs je izjednačio autogolom El Fardua Bena u 82. minutu, prenosi Beta. (Foto M.