Zvezdi pripao derbi u Novom Sadu: Crveno-beli naneli prvi poraz Vojvodini, majstorija Garsije /video/

Sportal blic 31.08.2019  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vojvodinu u Novom Sadu sa 2:1, u sedmom kolu Superlige Srbije.

Izabranici Vladana Milojevića igrali su prvi duel posle plasmana u Ligu šampiona i uspeli su da dođu do važnog trijumfa pred reprezentativnu pauzu. Golove za Zvezdu postigli su Pavkov u 26. i Garsija u 59. minutu, jedan od najlepših pogodaka u dosadašnjem delu prvenstva. Jedini strelac za Novosađane bio Stojković u 36. Vojvodina nije odigrala nimalo lošu utakmicu, tokom svih devedeset minuta bili su ravnopravni protivnik, međutim odlučila je majstorija Argentinca.