Звезди прети казна због утакмице са Јанг Бојсом
Моззарт спорт 02.09.2019

УЕФА отворила истрагу, одлука 19. септембра
Дисциплинска комисија УЕФА покренула је поступак против Црвене звезде због испада навијача против Јанг Бојса у реваншу плеј-офа за Лигу шампиона. Како се наводи на сајту европске куће фудбала, Звезди се на терет ставља то што су гледаоци на стадиону Рајко Митић палили бакље, убацивали тврде предмете у терен, прави неред на трибинама и блокирали степенице, док се екипа црвено-белих "недозвољено понашала". Како је најављено, коначна одлука Етичког, дисциплинског










