Kvalifikacije za EP: Ukrajina upisala novu pobedu, Engleska sigurna protiv Bugarske

Večernje novosti 07.09.2019  |  Beta

Fudbalska reprezentacija Ukrajine pobedila je danas u gostima Litvaniju sa 3:0 u petom kolu Grupe B kvalifikacija za Evropsko prvenstvo

Fudbalska reprezentacija Ukrajine pobedila je danas u gostima Litvaniju sa 3:0 u petom kolu Grupe B kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Ukrajina je do četvrtog uzastopnog trijumfa u kvalifikacijama došla lako, a pitanje pobednika praktično je bilo rešeno već u prvom poluvremenu. Vođstvo Ukrajini doneo je u sedmom minutu Oleksandar Zinčenko, da bi na 2:0 u 28. povisio Marlos, a konačan rezultat postavio je Ruslan Malinovski u 62. Ukrajina tako posle pet utakmica