Kval za euro 2020: Novi selektor, ista priča, Srbija sve dalje od Evropskog prvenstva (video)

Hot sport 07.09.2019  |  Aleksandar Ilić

Fudbaleri Srbije poraženi su od Portugalije sa 4:2 na stadionu ‘Rajko Mitić’ u Beogradu Dobro je Srbija počela meč, ali kako je vreme teklo, igra ‘orlova’ gubila je smisao.

U završnici prvog poluvremena primljeni gol poljuljao je Srbiju, koja je u drugom poluvremenu u dva navrata uspela da smanji zaostatak, ali nisu naši fudbaleri imali snage za potpuni preokret, te su navijači sa stadiona otišli uz goleadu, ali nezadovoljni porazom. Već u trećem minutu imala je Srbija prvu priliku, nakon centaršuta Kostića spustio je Mitrović do Tadića u srcu šesnaesterca, igrač Ajaksa je oprobao udarac, ali je lopta završila u naručju Patrisija. U