Mat u tri poteza: Vrlo jednostavna akcija Srbije i sjajan pogodak Radonjića, Luksemburg uzvratio (video)

Hot sport 10.09.2019  |  Stefan Smuđa

Srbija je u 55. minutu duplirala prednost u Luksemburgu – Nemanja Radonjić za 2:0.

Uspeli su ‘orlovi’ da odbiju sve nalete Luksemburžana i da posle 10 minuta igre u nastavku duplira svoje vođstvo. Učinio je to Nemanja Radonjić na sjajan način. Golman Marko Dmitrović je ispucao loptu iz svog kaznenog prostora, Sergej Milinković-Savić je glavom spustio loptu do Radonjića, koji ju je primio i na sjajan način pogodio bliži ugao gola domaćih. Luxembourg 0-2 Serbia – Radonjić 55′ pic.twitter.com/2ePchehtRN — LIVEGOALS (@LIVEGOALS8) September 10, 2019