Bundesliga: Marko Grujić tresao mrežu, Herta izgubila, ubedljiva pobeda Borusije!

Hot sport 14.09.2019  |  Aleksandar Ilić

Nastavlja se takmičenje i u Nemačkoj U derbiju dana Borusija iz Dortmunda dočekala je Bajer Leverkuzen.

Marko Grujić je uspeo da zatrese mrežu, ali Herta nije uspela da dođe do bodova. Borusija Dortmund – Bajer Leverkuzen 4:0 (STATISTIKA MEČA) Pobedom u četvrtokm kolu Borusija se iskupila za poraz od Uniona u Berlinu. Već u 28. minutu Alkaser je doneo prednost domaćinu na dodavanje Hakimija. To je u prvom poluvremenu bio jedini pogodak. U drugom su se domaći igrači razigrali. Rojs je na dodavanje Džejdona Sančoa u 51. minutu povisio na 2:0, Geuereiro je u 83. minutu