Bajern pred Zvezdu do boda u Lajpcigu, Grujić strelac za fenjeraša Hertu (video)

Sportski žurnal 14.09.2019

Dortmund lako do pobede protiv Bajera, Augzburg je sa 2:1 pobedio Ajntraht iz Frankfurta, dok je Borusija Menhengladbah u gostima s 1:0 slavila protiv Kelna

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su danas na svom terenu Bajer Leverkuzen sa 4:0 u jednom od derbija četvrtog kola nemačke Bundeslige. Milioneri su od prvog minuta bili izuzetno motivisani da se iskupe navijačima za poraz od Union Berlina u prethodnom kolu, pa su se šanse pred golom Lukaša Hradeckog. Vodeći gol za Borusiju postigao je Pako Alkaser u 28. minutu, da bi Marko Rojs u 51. povisio na 2:0 posle proigravanja Džejdona Sanča. Borusija je preko Rafaela