ЛШ: Реми у Атини, Олимпијакос стигао два гола минуса
Дневник 18.09.2019 | Тањуг

Фудбалери Олимпијакоса и Тотенхема ремизирали су 2:2 (1:2) у Атини у првом мечу Б групе Лиге шампиона.
Тотенхем је имао два гола предности преко Харија Кејна у 26. и Лукаса Моуре у 30, али је домаћин успео да се врати. Прво је Данијел Поденсе у финишу првог дела смањио, да би Матје Валбуена у 54. минуту из пенала изједначио и поставио коначан резултат. У истој групи Бајерн и Црвена звезда играју у Минхену од 21 сат. На отварању А групе, Клуб Бриж и Галатасарај одиграли су без голова у Белгији.









