Pl: Majstorija Kejna nije bila dovoljna, Medisonov "projektil" doneo pobedu Lesteru

Večernje novosti 21.09.2019  |  Beta

Lester je sada drugi na tabeli engleskog prvenstva sa 11 bodova. Ima tri više od Totenhema

Fudbaleri Lestera pobedili su danas Totenhem sa 2:1, u šestom kolu Premijer lige. Totenhem je vodio, prelepim golom Harija Kejna u 29. minutu, ali je Lester preokrenuo u drugom poluvremenu. Strelci su bili Rikardo Pereira u 69. i Džejms Medison u 85. minutu posle fenomenalnog udarca sa oko 20 metara. Pre izjednačujućeg pogotka "lisica" je "pevcima" opravdano poništen gol zbog ofsajda posle korišćenja video tehnologije (VAR). Lester je sada drugi na tabeli engleskog