Kolarov iz slobodnjaka i Džeko golom u 94. minutu srušili Sinišinu Bolonju (video)

Sportski žurnal 22.09.2019

Sasuolo pobedio SPAL i ostavio ga u opasnoj zoni, Kaputo sa dva gola presudio gostima

Bolonja trenera Siniše Mihajlovića je poklekla kod kuće i upisala prvi poraz u Seriji A. Presudio je Edin Džeko golom u 94. minutu. Pre toga je Vučica povela preko Kolarova golom iz slobodnog udarca, a izjednačio je Sansone iz penala koji je skrivio kapiten reprezentacije Srbije. Roma je me završila sa desetoricom igrača na terenu, pošto je Đanluka Mančini u 86. dobio direktan crveni karton. Napoli je ubedljivo (4:1) slavio na gostovanju Lećeu, dok je Sampdorija