Kolarov i džeko rastužili mihu u 94.: Minutu! Drama u Seriji a, Roma nanela prvi poraz Bolonji i to sa igračem manje!

Sportal blic 22.09.2019  |  Vladimir Andonov

Fudbaleri Rome pobedili su Bolonju našeg Siniše Mihajlovića u 4. kolu Serije A rezultatom 2:1, a strelac na meču bio je i Aleksandar Kolarov.

Ekipa Siniše Mihajlovića izgubila sve bodove u poslednjim minutima utakmice i zabeležila prvi neuspeh u domaćem prvenstvu. Roma je došla do prednosti golom kapitena Srbije iz slobodnog udarca u 49. minutu. Kolarov je bio hiruški precizan, prebacio je "živi zid" i savladao golmana Bolonje. Domaći nisu dugo čekali na izjednačenje. Opet je akter bio naš Aleksandar Kolarov, koji je zakasnio na jedan start i srušio Sorijana u kaznenom prostoru svoje ekipe, pa je sudija