Suma evrogolom i Tošić srušili Zvezdu u Humskoj

N1 Info 22.09.2019  |  Branimir Smilić Nikola Novakov

Fudbaleri Partizana pobedili su Crvenu zvezdu u 161. večititom derbiju rezultatom 2:0 i minus za aktuelnim šampionom smanjili na samo bod zaostatka. Strelci za crno-bele bili su rezervisti Sejduba Suma u 83. minutu i Zoran Tošić u nadoknadi vremena.

Crno-beli su uz lidera prvenstva TSC iz Bačke Topole jedini neporaženi tim u ligi, dok je ekipa Vladana Milojevića pretrpela prvi neuspeh. Crno-beli su u većem delu utakmice bilo mnogo bolji i konkretniji rival, a to potvrđuje i poglded na statistiku - domaći su uputili šest udaraca u okvir gola, a tim sa Marakane nijedan, odnosno ukupan odnos udaraca bio je 12-2. U prvom poluvremenu najviše je pretio mladi Filip Stevanović, ali izostala su velika uzbuđenja. Nije