Primera: Eibar postigao tri gola za 17 minuta i naneo Sevilji drugi uzastopni poraz

Večernje novosti 26.09.2019  |  Beta

Srpski reprezentativac Marko Dmitrović odigrao je ceo meč za Eibar, dok je Nemanja Gudelj nastupao od 68. minuta za Sevilju

Fudbaleri Eibara pobedili su večeras na svom stadionu posle preokreta Sevilju sa 3:2 u šestom kolu španske Primere. Sevilja je povela pogotkom Lukasa Okamposa u 11. minutu, da bi na 2:0 u 33. povisio Oliver Tores. Delovalo je sve do 65. minuta da su Andalužani na pragu pobede, ali je Eibar neočekivano za 17 minuta preokrenuo i upisao prvi trijumf u sezoni. Prvo je Fabijan Oreljana u 65. minutu smanjio zaostatak na 1:2, da bi izjednačenje doneo Pedro Leon u 77.