TSC je opet ispred Zvezde i Partizana, Vojvodina pobedila sa igračem više, Napredak u krizi

Sportske.net 29.09.2019  |  Beta

Odigrane tri večerašnje prvenstvene utakmice, ostale su još dve do kraja večeri.

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas na svom terenu ekipu Rada sa 2:0, u utakmici desetog kola Super lige Srbije. TSC je poveo već u drugom minutu golom Vladimira Siladjija, a konačan rezultat postavio je Nenad Lukić u 53. minutu. Ekipa TSC je prva na tabeli domaćeg šampionata sa 24 boda, dok je Rad pretposlednji sa šest osvojenih bodova. Fudbaleri Vojvodine su u gostima slavila protiv Mladosti sa 2:1. Nikola Drinčić je u 12. minutu doneo vodjstvo Vojvodini, da bi u