Istorija! Omladinci Zvezde kroz dramu do trijumfa nad Olimpijakosom, grabe ka evropskom proleću!

Sportal blic 01.10.2019  |  Blicsport.rs

Omladinci Crvene zvezde su ispisali istoriju! Oni su došli do prvog trijumfa u istoriji crveno-belog kluba u Ligi šampiona i to posle preokreta protiv Olimpijakosa.

Izabranici Slavoljuba Đorđevića su slavili sa 2:1 u Beogradu i tako došli četvrtog boda u najelitnijem takmičenju za fudbalere do 18 godina. Gosti su došli do prednosti u 28. minutu, kada se Liacos sa desne strane uvukao u sredinu i uputio udarac koji se odbio od stative i lopta je završila iza leđa golmana Katića. Do izjednačenje je došlo već na startu drugog poluvremena. Igrao se 46. minut kada je Burmaz prihvatio pas Babića na šesnaest metara i bez oklevanja