Šok u Minhenu! Posle ponižavanja Totenhema u Londonu, Bajern na svom terenu dobio šamar u Bundesligi

Sportal blic 05.10.2019  |  Vladimir Andonov

Veliko iznenađenje u Bundesligi! Fudbaleri Hofenhajma pobedili su u Minhenu Bajern sa 2:1, u okviru 7. kola nemačkog šampionata.

Junak pobede gostiju bio je jermenski reprezentativac Sargis Adamjan koji je bio dvostruki strelac. Neočekivanu pobedu gostiju najavio je Adamjan na početku drugog poluvremena, igrao se 54. minut, kada je 26-godišnji napadač na asistenciju Denisa Gajgera savladao Nojera. Izjednačenje je doneo Robert Levandovski u 73. minutu. Poljak je pogodio glavom na centaršut Tomasa Milera. Šok na Alijanc areni i konačan rezultat utakmice postavio je Jermen, udarcem sa ivice