Luka Jović bez minuta u goleadi: Azar pogodio prvi put u dresu Reala, bomba Modrića

Sportal blic 05.10.2019  |  Vladimir Andonov

U malom derbiju Primere fudbaleri Real Madrida savladali su neugodnu Granadu rezultatom 4:2 (2:0), u 8. kolu španskog prvenstva.

Utakmicu na Santjago Bernabeu obeležio je prvenac Edena Azara u dresu Madriđana. Naš reprezentativac Luka Jović nije odigrao ni minut, pošto je Zinedin Zidan sa klupe uvodio redom Modrića, Iska i Rodrigeza. Domaći su do vođstva došli već u 2. minutu, nakon sjajne asistencije Gereta Bejla za Karima Benzemu. U nadoknadi prvog poluvremena Belgjianac Azar dolazi do prvenca u dresu "kraljevića". Bivši fudbaler Čelsija je iskoristio dodavanje Valverdea i lako lobovao