Parni valjak stao! Partizan prosuo bodove u Superligi, Voždovac šokirao crno-bele u 96. minutu!

Sportal blic 06.10.2019  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Voždovca su gostovali Partizanu, borili su se hrabro do kraja i uspeli su da odnesu iz Humske tri boda.

Rezultat na kraju utakmice bio je 2:1. Nestvarna završnica utakmice u 11. kolu Superlige. Partizan je bolje otvorio meč, ali pokušaji Markovića, Tošića i Asana u prvom delu igre nisu bili previše opasni po gol Ilića. Prvo veliko uzbuđenje viđeno je u 28. minutu. Slobodan Urošević se poigravao ispred kaznenog prostora Partizana, poslao je slabu loptu ka Stojkoviću, a čuvar mreže je ušao u duel sa napadačem Voždovca koji je pao, a sudija Marković je pokazao na belu