Federer se provukao kroz iglene uši! Našao se na kolenima i to bukvalno! Teškom mukom spasao pet set lopti, a za sve je kriv jedan Srbin, i nije Novak! /video/

Sportal blic 10.10.2019  |  Miodrag Dimitrijević
Federer se provukao kroz iglene uši! Našao se na kolenima i to bukvalno! Teškom mukom spasao pet set lopti, a za sve je kriv…

Rodžer Federer je savladao Belgijanca Davida Gofana sa 7:6(7), 6:4 u osmini finala Mastersa u Šangaju i to nakon što je spasao čak pet set lopti.

Imao je mnogo problema Švajcarac, pa mu je trebalo gotovo dva sata da ostvari ovaj rezultat. Švajcarac je igrao veoma promenljivo u prvom setu, pa je morao da se spašava u završnici. Ispostavilo se da je i pet prilika premalo da se slomi rival, pa je tako došao do prvog seta. Nije briljirao trenutno treći igrač planete, ali je uspeo da se izvuče. Ono što je svima zapalo za oko je detalj kada se Federer našao na betonu terena u Šangaju. Prosto ne viđa se često ovaj