Rusija "petardom" do evropskog prvenstva! Ubedljiva i Škotska, Holanđani ne daju lidersku poziciju Nemcima!

Sportal blic 13.10.2019  |  Sportklub

Škotska je upisala sigurnu i ubedljivu pobedu, Rusi su bili sigurni na Kipru, a Holandija u Belorusiji.

Mađari protiv Azerbejdžana prekinuli niz od dva poraza. Rusija je ovom pobedom obezbedila plasman na EURO 2020. U Grupi C Holandija je došla do pete pobede u šestom odigranom meču. Slavili su Holanđani na gostovanju Belorusiji 2:1. Belorusima je ovo peti poraz u sedam utakmica i ostaju na samo četiri boda. Prvo poluvreme proteklo je u znaku Holanđana i Đinija Vajnalduma koji je bio strelac oba gola. Igrao se 32. minut kada je igrač Liverpula iskoristio dodavanje