Marinović nakon sjajne partije protiv Sparsa: Idemo dalje u istom ritmu, nema vremena za slavlje

Morava info 17.10.2019

ČAČAK – Košarkaši Borca ostvarili su novu ubedljivu pobedu u regionalnom takmičenju.

Sjajnom igrom uspeli su da zalede Sparse na minus 34 (96:62). Samo u prvoj četvrtini Sarajlije su mogle da odgovore domaćinu na pravi način. Štaviše, tu deonicu su okončali u svoju korist. Ali to je bio njihov maksimum. U nastavku meča je usledila košarkaška rapsodija u izvođenju Marka Marinovića i njegovog tima. Zaigrali su Čačani daleko bolje, pa su rivalu za 10 minuta ubacili 34 poena. Već na poluvremenu bilo je jasno da gosti nemaju nikakve šanse protiv