Ovo se Partizanu po ko zna koji put dešava, crno-beli primili gol iz prve prave šanse!

Sportske.net 19.10.2019  |  Sportske.net

Jalovi napadi Partizana danas u Lučanima, a onda je ''sevnula'' kontra i Mladost je stigla na prag pobede.

Od 77. minuta utakmice u Lučanima, Mladost protiv Partizana vodi sa 1:0! Domaći su do vodećeg gola stigli posle brze i jednostavne akcije, centrirao je Leković sa leve strane, a na pravom mestu na liniji peterca se našao Lazar Jovanović, koji šalje loptu u mrežu iza golmana Stevanovića, koji je sve ovo ispratio na gol liniji - 1:0. Tokom drugog poluvremena Partizan je imao nešto konkretnije prilike nego u prvom, pre svih Sadik i Tošić, ali ponovo je igra u