SLS: Partizan napadao, Sadik promašivao, Mladost slavila – novi kiks crno-belih! (video)

Hot sport 19.10.2019  |  Stefan Smuđa

U meču 12. kola Superlige Srbije fudbaleri Mladosti savladali su u Lučanima ekipu Partizana rezultatom 1:0 (0:0).

Crno-beli su mislima, verovatno, mislima već u utakmici protiv Mančester junajteda (četvrtak, 18:55h), ali je prethodno bilo potrebno da se preskoči vrlo neugodno gostovanje u Lučanima. I tu su se ponovo ‘sapleli’. U prvom poluvremenu nije viđeno previše dešavanja. Domaći su se uglavnom branili i iz kontranapada pokušavali da ugroze favorizovanog rivala, koji je imao inicijativu, ali nije uspeo to da materijalizuje. U nastavku je uspeo da dođe do nekoliko ozbiljnih